LENNART JIRLOW, färglitografi, signerad och numrerad 19/210.
"Bonjour madame, bonjour monsieur", bladmått 47,5x65 cm. 1981. Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris.
Något gulnat blad. Ej examinerad ur ram.
Lennart Jirlow, Kenneth Åberg Konsthandel, sid. 106-107.