KORGMÖBELGRUPP, 3 delar, 1900-talets andra hälft.

Lackat trä samt rotting. Två fåtöljer. Ett bord med glasskiva och underliggande tidningshylla. Bordets längd ca 69 cm, bredd 57 cm, höjd 54 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Lackbortfall. Några skador.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed