LJUSSTAKAR ETT PAR, silver. Gustaf Möllenborg Feron, Stockholm 1861. Nyrokoko.

Riklig dekor av blommor, rocailler och växter. Lösa ljusmanchetter. Alla fyra delar stämplade. Höjd 17 cm.

Slitage. Fyllda fötter

Auction closed
3 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed