SKRIVBORD samt STOL, Kontorsmöbler Verkstads AB Lindqvist Motala.

Bord med underrede i stål. Skiva i träfanér. Huts med 4 lådor. Längd ca 140 cm, bredd ca 75 cm, höjd ca 74 cm. Stol med klädd sits samt ryggbricka. Nyckel finns.

Klädsel på stol med fläckar. Bruksslitage. Fanérskador.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed