VÄSKA, Gucci.
Fodrad, dragkedsförsedd crossbody i monogramcanvas med detaljer i läder och logmärkt gulmetall.
Två ytterfickor.
Märkt "GUCCI Accessory Collection MADE IN ITALY" på numrerad etikett.
I dustbag.
Bredd 22 cm, höjd 14 cm, djup 3 cm.
Slitage.