Numrerade 462, 481 och 498. "Festplatz von Olympia", "Eine Belehnung" och "Im Hafen einer Hansastadt". Helsingfors stads stämpel a tergo. 65,5 x 87 cm.
Bruksslitage, skador, sköra.