KOLONNSKÅP, Jugend, 1900-talets början.

Rak form. Dörr med räfflad front samt bakomliggande inredning. Längd ca 34, djup ca 47, höjd ca 135 cm.

Slitage, repor och märken. Senare bemålade. Tidigare med någon form av mellandel. Nyckel saknas.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed