BORD, 1900-talets mitt.

BORD, 1900-talets mitt.

Kromad stomme. En låda samt utdragbar avlastningsskiva. Ett glasat hyllplan. Märkt med plakett Alvar Carlsson AB, Stockholm. Längd 40. Bredd 34. Höjd 79 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre fanerskada på lådfront. Avslag på glasskiva.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed