SKRIVBORD, England/Frankrike 1900-talets mitt.

Rundade hörn, rikt dekorerade ben med avslutande hjultrissor. Ytan klädd med skinn med förgylld dekor. Tre lådor i sargen. Längd 183 cm, bredd 102 cm, höjd 77 cm.

Två lådor låsta, nyckel saknas. Stötmärken och repor. Nyckel saknas.

Auction closed
600 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed