BEAUTY BOX, Gucci.

BEAUTY BOX, Gucci.

Monogramcanvas med revär i grönt och rött. Lock med handtag. Beslag i gulmetall. Invändig inredning med spegel, dragkejeförsett fack samt låda. Längd 30, bredd 18, höjd 20 cm exkl handtag.

Bruksslitage, fläckar. Några mindre skador och repor. Anlöpningar. Fästen saknas för låda, varav lös i inredning.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.