INDUSTRISKÅP/FÖRVARINGSSKÅP, Rosengrens Göteborg, 1900-talets mitt.

Rak form. 11 lådor. Höjd 133, bredd 71, längd 46 cm. Nyckel finns.

Slitage, märken, repor, anlöpningar. Skåpet har originalnyckel, men skåpet går inte att öppna.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed