Jewellery
607508

ARMBAND, 14K guld med 11 berlocker, Italien, olika guldhalter, 1900-talets sista kvartal. Vikt ca 26,45 g.

Berlocker inklusive sjöstjärna, snäckskal, pingvin, nyckel, känguru, napp, gunghäst, kaffekanna, coca cola flaska, nalle och elefant.

Bruksslitage, smärre bucklor och mindre repor.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed