3 skedar, 1 sandwichspade och 1 såsslev från Finland. Äggkopp och bägare, båda från Sverige. Vissa förgyllda. Höjd 5,5-6 cm, längd ca 14-25 cm.
Slitage. Några med monogramgravyr.