HALSBAND, 2 st, silver med granater och lila pastestenar. Total vikt ca 29 gram.

Halsband med granater. Höjd hängen 7,5 cm. Längd kedjan 27 cm. Halsband med lila pastestenar. Höjd hängen 5,5 cm. Längd kedjan 43 cm. Etui medföljer.

Slitage och repor.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed