KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

KLÄDSKÅP, 1900-talets början.

Ek. Delbart. Beslag av mässing. Skuren dekor. Ett dörpar med bakomliggande klädstång. Två lådor under dörrar. Bredd 136. Djup 54. Höjd 217 cm.

Slitage. Repor och märken. Fanerskador. Lös list vid dörr. Dörr med defekt lås. Nyckel saknas. Keys missing.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed