BOKHYLLOR, 1 par, 1900-talets mitt.

Teak. Upptill med tre hyllplan. En underdel med fyra lådor samt dörr med bakomliggande hyllplan samt en underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Utdragbar avlastningsskiva. Bredd 80 cm vardera. Djup 37. Höjd 156 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken. Fläckar. Dörr med stötmärke.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed