3 SKÅLAR, KÄRL MED LOCK OCH 6 TESKEDAR, Mongilien och Kina 1900-talet

Skålarnas diameter 13 cm. En förgylld metall, två vitmetall och trä. Teskedar försilvrade, längd 12 cm. Skål med lock, vitmetall, höjd 22 cm, diameter 21 cm.

Bruksslitage, skålen med lock med skada på gångjärnet.

Auction closed
150 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed