VITRINSKÅP, 1900-talets mitt.

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt.

Svartmålat. Mittparti med "barskåp" med skjutdörrar i frostat glas. Undertill fyra lådor. Flankerad av två skåpdörrar. Längd 150 cm. Djup 40 cm. Höjd 124 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Senare ommålat. Högra skåpdörren trögt att öppna. Mindre färgbortfall. Märken och repor.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed