BILL BRANDT, silvergelantin-print, signerat och numrerat 86/100 på passepartout.
Uppfästad på passepartout. Ur portföljen 'For John Constable' utgiven av Bernard Jacobson 1976. Oramad. Bildstorlek 28 x 31 cm.
Sedvanligt ytslitage, repor. Passepartout med fläckar och mindre kantveck.