BURKAR, 2 st, cloisonné och koppar, Kina 1800-talets slut.

Invändigt blåmålade. Höjd 10 och 15 cm.

Slitage och intryckningsskador, emaljskador, enstaka bristningar, sliten förgyllning.

Auction closed
150 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed