VÄSKA, Gucci.
Fodrad, dragkedsförsedd väska. Svart Gucci Guccissima-läder med detaljer i "Gucci"-märkt metall.
Två innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "GUCCI made in italy" på numrerad etikett.
I dustbag.
Bredd 38 cm, höjd 29 cm, djup 8 cm.
Bruksslitage.