MAPP med färglitografier, 11 st, "Elles", efter Henri Toulouse-Lautrec, numrerad upplaga 1229/1250, London, 1969.
Utgiven av The Toulouse-Lautrec Circle. Förord av Michel Melot. Bladstorlek ca 52 x 40 cm. Med blindstämpel. Inbunden med kassett.
Slitage. Kassetten med ytsmuts, repor.