TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, sent 1900-tal.

Mörkbetsat trä, tvåsittssoffa, längd 117, djup 66, höjd 78, ett par fåtöljer, bredd 62, djup 67, höjd 78, bord med glasskiva och hjul, 78 x 58, höjd 49 cm. Sitt- och ryggdynor medföljer liksom presenning till regnskydd.

Slitage, någon obetydlig flisa, dynor med fläckar.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.