FOLKE ANDRÉASSON, 2 st, akvarell respektive pastell, signerade.
Landskapsmotiv. Akvarell 26,5 x 21 cm. Pastell 34 x 26 cm.
Ej examinerade ur ram. Något gulnade. Akvarell med bucklor. Pastell med smärre fuktskada.