KORGMÖBEL, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Stommar i bambu och rotting. Textilklädda dynor med blomsterdekor. Bord med glasskiva. Längd soffa ca 125 cm. Bord längd 108, bredd 58, höjd 50 cm.

Bruksslitage, enstaka spricka. Mindre källardoft.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed