Evert Taube, Edvard Persson, Nils Poppe, Sickan Carlsson, Thor Modéen, Elof Ahrle, Anna-Lisa Ericsson, John Botvid, Edvin Adolphson, Åke Söderblom.
Proveniens: Alfies Jazz and Entertainment Shop, Malmö.
Slitage, smärre skador, ej examinerade ur ram.