Målat. Tudelat. Beslag av mässing. Glasad och spröjsad dörr med bakomliggande hyllplan. Glasade gavlar. En låda under dörr. Bredd 94. Djup 28. Höjd 149 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor och märken. Senare målning.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.