VAS, glas, "Harso KF 108", signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -57.

Fjällmönster. Höjd 16,5 cm.
Signering med syrapenna.

Repor, ytsmuts.

Auction closed
150 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed