BUFFÉ / KÄRLSKÅP, Mellaneuropa, 1900-talets början.

Ek. Svängt krön, dörrar med fasettslipade glas, bakomliggande hyllinredning. Stenskiva. Nertill skåp. Bredd 125 cm, djup ca 54 cm, höjd 211 cm. Nyckel finns.

Slitage, sprickor, nagg på stenskivan. Transporteras nedmonterad.

Auction closed
500 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed