SIDEBOARD/VITRIN, möjligen Danmark, 1960-tal.

Rektangulärt form på fyra ben. Fanerat i teak. Benställning i teak. Totalt tre delar med hyllplan. Fyra lådor. Vitrindel med skjutdörrar av glas. Höjd ca 124, längd ca 217 och bredd ca 44 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar. Repor.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed