Monogram canvas, ljusa läderdetaljer samt detaljer i guldfärgad mässing. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad i brun textil. Märkt "LOUIS VUITTON" på mässingdetaljer samt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Nametag medföljer. Invändigt numrerad. Ca 45x 25 x 20 cm.
Bruksslitage.