VÄSKA och HATT, Gucci.
Fodrad, dragkedsförsedd tote. Logomönstrat tyg, detaljer i läder.
Två innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "GUCCI made in italy" på utvändig och på invändig numrerad etikett.
Hatten i bomullsblandning med detaljer i läder och "Gucci"-märkt metall. Storlek enligt märkning M.
Dustbag medföljer.
Bredd 26-42 cm, höjd 29 cm, djup 21 cm.
Bruksslitage.