VÄSKA, "Reade MM", Louis Vuitton.
Monogram vernis i rött med detaljer i ljust läder. Invändigt fodrad i röd canvas, ett dragkedjeförsett fack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt med numrering "TH1020". Ca 33 x 28 x 12 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage, ställvis hårt. Smuts. Repor.