Jewellery
689747

HALSBAND, med fasetterade ametister, peridoter och troligen citriner.

18K guld. Stämplad 'CHA'. Längd 45 cm. Totalvikt ca 12 g. Etui medföljer.

Slitage.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed