VÄSKA, Gucci.
Fodrad, dragkedsförsedd axelremsväska. Logomönstrat tyg, detaljer i läder och "GUCCI"-märkt metall.
Tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "GUCCI made in italy" på numrerad etikett.
Bredd 24 cm, höjd 20 cm, djup 10 cm.
Hårt slitage.