Prints
698869

MAPPAR,10 st. Litografiska tryck."Die vorzüglichsten gemälde der königlichen galerie in Dresden" 1840-tal.

Mappens mått 90x70 cm.

Fläckar, mestadels utanför motiven. Ej fullständigt genomgånget.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.