FISKBESTICK, 24 delar samt SERVERINGSBESTICK, 2 delar, pläter, England, 1900-talets första hälft.

Tolv fiskgafflar samt tolv fiskknivar med benskaft. Längd 18,5 och 23 cm. Serveringsgaffel samt kniv. Längd 23 och 30 cm. Etuier.

Bruksslitage. Etuier med spricka och slitage.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.