BORD, "Superelips", Bruno Mathsson International, Bruno Mathsson och Piet Hein för Fritz Hansen, etikettmärkt 2002.

Oval laminerad skiva, spännben av metall. Längd 178, bredd 120, höjd 71 cm.

Bruksslitage. Mindre repor och märken.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed