SIDEBOARD, "Avanti", Dux.

SIDEBOARD, "Avanti", Dux.

Lackerad i grått och borstad aluminium. Fyra lådor, skåpdörr med bakomliggande hylla. Kromade metallbeslag. Längd 115 cm, bredd 43 cm, höjd 75 cm.

Slitage. Repor. Lackskador. Bakstycke med borrhål.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed