Påsmodell. Svart EPI-läder med detaljer i mässing. Justerbar axelrem i läder. Foder i svart alcantara. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. Ca 30 x 25 x 18 cm.
Bruksslitage. Smärre reva i lädret.