CARL GABRIEL WADELL, olja på duk, signerad och daterad -99?
Oscar II. Bildens mått 82 x 63 cm.
Sedvanligt ytslitage. Krackelyrer. Färgbortfall. Hål. Fläckar. Något löst sittande i ram.