SKRIVBORD, omkring år 1900.

SKRIVBORD, omkring år 1900.

Målat. Två lådor. Beslag av mässing. Raka avsmalnande ben. Längd 93. Bredd 55. Höjd 77 cm.

Slitage. Repor och märken. Omfattande färgbortfall. Torrsprickor. Avslag på ben. Nyckel saknas.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed