MATSERVIS, 58 delar, porslin, Hackefors.

12 mattallrikar (diam 25), 12 djupa tallrikar (diam 25), 12 efterrättstallrikar (diam 22 cm), 12 assietter (diam 18 cm), 6 uppläggningsfat (längd 24-39 cm), 2 serveringsskålar (18-21 cm), 1 såsskål och 1 kanna.

Smärre slitage. 1 serveringsskål med nagg.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.