Sockel och ring i trä. Märkt "Twyfords limited Hanley Stoke on Trent, Eng. Trade Mark". Troligtvis använd av försäljare eller som butiksskyltning. Höjd 17 cm.
Smärre slitage och repor. Stötmärken. En spik i sockeln saknas.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.