SIDEBOARD, "Forum", IKEA, formgiven 1955.

Teakfanerat. I fronten två dörrar och sex lådor. Skåpdörrarna med svärtade detaljer, svarta ben. Längd 170, bredd 42 och höjd 77 cm.

Slitage. Fläckar, repor och märken. Avskavd färg. Fanérlagning.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed