BLOMBORD 2 st, och LAMPA, Gnosjö konstsmide, 1900-talets andra hälft.
Kopparlåda med aluminiumbotten, svart benställning i metall. Längd 82, bredd 24 och höjd 48 cm resp. längd 44, bredd 42 och höjd 48 cm. Monteringsbar lampa höjd 50 cm.
Slitage. Ytslitage. Anlupna.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.