SOFFBORD/MATBORD, Kai Kristiansen, Vildbjerg Möbelfabrik.

Fanérat i teak. Längd 140, bredd 60 och höjd 52 cm. Upphöjt- och utfällbart med total längd 140, bredd 106 och höjd 70 cm.

Smärre slitage. Repor och märken. Fläckar.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed