VASER, 2 st och SKÅL, glas, bl a Paul Kedelv, Flygsfors.
Skål med flikiga kanter, signerad Kedelv -55. Längd c:a 29 cm. Vas med flera höga flikar, osignerad, höjd 27 cm. Vas med två flikar, etikettmärkt Flygsfors, höjd 20,5 cm.
Lägsta vasen med bottennagg. Smärre repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.