CARL GRIMBERG, "Svenska folkets underbara öden" 11 vol. Numrerad upplaga 347/1000. Signerad av författaren.

Halvfranskt band med marmorerade pärmpapper.

Minor wear.
sun bleached back.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.