781
90493

A Swedish Rococo secretaire.

Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 780 - 2 660 EUR
1 850 - 2 780 USD
Vasarahinta
27 000 SEK
A Swedish Rococo secretaire.

Fanerad med valnöt, jakaranda och fruktträ. Beslag av förgylld mässing. Bakom klaff sex små lådor. Nedtill två lådor. Längd 87, bredd 47, höjd 106. Nycklar medföljer.